Blogujeme

RSS kanál

Autor ftipalek dne 21.11.2017 12:27

Ahoj všem,
už nějakou dobu je k dispozici i RSS kanál s novými hádankami :)
Pokud máte zájem být informován o nových hádankách ihned po přidání je na čase si jej subscribnout ve vaší čtečce. Já osobně používám Feedly, ale kanál bude fungovat s jakoukoliv jinou.

RSS kanál je zde: https://www.logicke-hadanky.cz/rss.

V případě jakýchkoliv problémů mi prosím dejte vědět skrze kontaktní formulář.


Přeji hezký den!

Obnova hesla

Autor ftipalek dne 08.10.2017 22:00

Ahoj všem!
jak už jsem psal v předchozím článku na blogu, připravil jsem jednu chybějící možnost a to `obnovu hesla`. Všichni pravděpodobně znáte ten proces, kdy do formuláře vyplníte Váš email, následně Vám přijde email s odkazem na samotnou změnu hesla. Po kliknutí vyplníte nové heslo a tramtadadá - heslo je změněno.

Nic složitějšího jsem nechtěl vymýšlet ani já a formulář pro změnu hesla je zde.

Takže kdo si nepamatuje heslo může so ho již změnit a nemusí mi psát emailem a čekat až se k němu dostanu a jeho žádost vyřídím tak jak jsem to dělal dříve.

PS: pro toho koho to zajímá hesla zatím jsou hasována pomocí SHA1 s unikátní solí - ano vím, není to ideální - bohužel. Ale slibuji, že během října nebo listopadu přejdu na mnohem bezpečnější bcrypt.

Novinky v říjnu 2017

Autor ftipalek dne 04.10.2017 15:30

Zdravím po hooodně dlouhé době kdy se na hádánkách nic moc nedělo.

Poslední dobou probíhalo pouze schvalování nových hádanek. Bohužel času nebylo nazbyt takže žádné velké změny neproběhly.

Pár dní již ale připravujeme jednu zásadní novinku. Tou je možnost pro obnovení hesla. Tato základní funkcionalita zde chyběla velmi dlouho za což se omlouvám. Zvěřejnění bude do konce tohoto týdne.

Co bude následovat dále?
- vylepšení UX celého webu, které je aktuálně na únosnosti použitelnosti
- několik změn, které pocítíte vyšší rychlostí stránek
- možnost kontaktování adminů přímo z webu


Přeji hezý den
Stay tuned :)

PF 2015

Autor ftipalek dne 01.01.2015 00:00

Všem návštěvníkům Logických hádanek přejeme do nového roku 2015 jen to nejlepší, hodně zdraví, lásky, štěstí a v neposlední řadě hodně úspěšně vyluštěných logických hádanek!

Admin - Lukáš

Vyhledávání hádanek

Autor ftipalek dne 16.11.2014 23:15

Ahoj po dlouhé době :)
Právě jsem vydal možnost vyhledávání hádanek. V horním menu je jednoduchý formulář. Po zadání hledaného textu a odeslání formuláře se zobrazí jen ty hádanky, které odpovídají hledanému řetězci. Věřím, že tato funkcionalita bude oblíbená a spousta návštěvníků si tak bude moci dohledat hádanky dle momentální chuti.

Přeji vám pěkný večer
Admin - Lukáš